Drodzy Państwo,

Jako marka współtworząca rynek estetyczny w Polsce czujemy się współodpowiedzialni za bezpieczeństwo Wasze i Waszych Pacjentów. Filozofią marki Neauvia Organic od początku była i jest produkcja organicznych wypełniaczy z gamy Neauvia Organic, przeznaczonej do użycia TYLKO i WYŁĄCZNIE przez lekarzy. Od blisko 5 lat konsekwentnie dbamy o utrzymanie najwyższych standardów związanych z dystrybucją produktów medycznych, jakimi jest wypełniacz organiczny Neauvia. Nigdy nie udzielaliśmy zgody na sprzedaż naszych produktów firmom, które oferują sprzedaż wypełniaczy w Internecie. Procedura zamówienia produktów medycznych Neauvia Organic obejmuje zapis regulacji dystrybucji zakupionych produktów przez osoby uprawnione, którymi są lekarze lub instytucje współpracujące bezpośrednio z lekarzami.

 

Dodatkowo ten sam zapis jest umieszczony na fakturze produktów medycznych Neauvia Organic.

Analizując skalę przypadków i nadużyć pracy przez osoby nieuprawnione na rynku medycyny estetycznej, wspólnie z Państwem chcemy uświadomić naszych Pacjentów jak ważny jest świadomy wybór miejsca, w którym zabieg jest wykonywany przez uprawioną osobę-lekarza oraz świadomy wybór produktu. W związku z tym planujemy ogólnopolską kampanię społeczną #wbezpiecznychrekach, która w sposób transparentny przedstawi Pacjentowi, że świadome zabiegi medycyny estetycznej to zdrowe zabiegi, ale tylko #wbezpiecznychrekach.

Z poważaniem
Magdalena Wójcik
Neauvia Poland General Director

Poniżej zamieszczamy STANOWISKO POLSKIEGO TOWARZYSTWA DERMATOLOGICZNEGO w sprawie wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki i leczenia chorób dermatologicznych przez osoby nieposiadające wykształcenia lekarskiego

Czytaj dalej>>