Jak starzeje się skóra?

Częstym problemem pacjentek są opadające policzki, cienie pod oczami oraz widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Z upływem lat skóra produkuje coraz mniej substancji budujących, takich jak: kwas hialuronowy, elastyna, kolagen, dlatego staje się cieńsza, mniej elastyczna, wiotka. To sprawia, że pojawiają się na niej widoczne zmarszczki.
Dodatkowo już po 25 roku życia w kluczowych obszarach naszej twarzy stopniowo tracimy podskórną tkankę tłuszczową, co wpływa na utratę młodzieńczego owalu twarzy
Efekty „chomiczków” pojawiają się na skutek zapadania się skroni i policzków.

Jak przeciwdziałać starzeniu się skóry?

  • zdrowe odżywianie,
  • suplementy diety,
  • masaż twarzy przy użyciu np. LPG® Mobilift®, który stymuluje produkcję kolagenu w skórze,
  • zabieg Neauvia Stimulate & Lift.

Zabieg Neauvia Stimulate & Lift  stymuluje, podnosi i regeneruje Twoją skórę

Zabieg Neauvia Stimulate & Lift to luksusowy zabieg opracowany przez markę Neauvia, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy.
Po latach badań i obserwacji w laboratorium badawczym w Lugano, szwajcarscy i włoscy naukowcy opracowali innowacyjne niechirurgiczne stymulowanie skóry z widocznym
efektem liftingu.

Neauvia Stimulate & Lift to kompozycja najwyższego stężenia kwasu hialuronowego oferowanego na rynku oraz bardzo cennego minerału dla naszej skóry – hydroksyapatytu wapnia.

Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia naszej skórze widoczną poprawę napięcia, uniesienia opadającego owalu twarzy w wyniku procesu starzenia. Zabieg intensywnie
stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu w naturalny sposób otrzymujemy efekt zagęszczenia skóry oraz widoczny efekt uniesienia owalu twarzy.
Następuje proces trójwymiarowego nawilżenia skóry, dzięki kompozycji dwóch aminokwasów – glicyny i l-proliny, które utrwalają i podtrzymują swoistą siatkę kolagenową.

Widoczne efekty zabiegu Neauvia Stimulate & Lift to:

  • długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry,
  • poprawa gęstości tkanki,
  • widoczna poprawa napięcia skóry twarzy,
  • widoczny efekt uniesienia owalu.

 

Koniec z kompromisami pomiędzy bezpieczeństwem a trwałym efektem!

Wykorzystanie nietoksycznej substancji polimer PEG obniża aktywność enzymów proteolitycznych, takich jak hialuronidaza, zwiększając tym samym trwałość zabiegu.
Polimer PEG dodatkowo zatrzymuje reakcję immunologiczną, ponieważ implant nie jest rozpoznawany jako ciało obce.