PIĘKNO I REGENERACJA

- NEAUVIA COSMECEUTICLAS -

Innowacyjny kompleks składników aktywnych pozwalający stworzyć  spersonalizowaną terapię.

 

Neauvia Restore System to unikalny, profesjonalny system wyzwalający biologiczny proces odnowy skóry na poziomie komórkowym oraz wywołujący jej delikatne złuszczanie
i odnowę. O jego unikalności świadczy zdolność całkowitego dostosowania zabiegów do potrzeb pacjenta, które mogą ulegać zmianom pomiędzy poszczególnymi sesjami.

Produkty zawdzięczają swoją skuteczność indywidualnie dobieranemu zestawowi kwasów (fiolki Peel), które delikwatnie złuszczają martwe komórki skóry i działają w połączeniu z szeregiem aktywnych składników nawilżających i regenerujących (fiolki Active). Ich właściwości są dodatkowo wzbogacone przez czynniki wzrostu. Takie rozwiązanie pozwala znormalizować proces odnowy naskórka i przywrócić równowagę hydrolipidową skóry oraz zapewnia stymulację produkcji kolagenu
i elastyny.

 
W zależności od indywidualnych potrzeb lekarze wybierają i łączą odpowiednie typy fiolek Active i Peel (nie więcej niż 3) z maską aplikacyjną (złuszczającą, dołączoną do zestawu) tak, aby zabieg był spersonalizowany, a tym samym wysoce efektywny. Maska aplikacyjna zawiera czynniki wzrostu oraz frakcje kwasu hialuronowego. Jest także wzbogacona ekstraktami roślinnymi o doskonałym działaniu uspokajającym i przeciwzapalnym, dzięki którym jest w stanie zmniejszać podrażnienie.

Neauvia Restore System to system złuszczający nieporównywalny z jakimkolwiek innym z uwagi na jego kontrolowane działanie występujące zarówno na powierzchni, jak i w głębi skóry. Neauvia Restore System to preparat niezwykle miękki, naturalny i delikatny. Jego działanie nie ogranicza się jednak do samego złuszczania. Dodatkowo odnawia skórę, nadając jej silny efekt liftingujący a aktywując mechanizm regeneracji komórek poprawia cerę i mikrorzeźbę naskórka.

Już po pierwszym zabiegu skóra jest zauważalnie miększa, gładsza, jaśniejsza oraz bogatsza o zdrowy koloryt i blask. Po przeprowadzeniu określonej liczby sesji (w zależności od stanu skóry) pacjenci otrzymują długotrwałe rezultaty wynikające z wydłużonej stymulacji procesów wytwarzania kolagenu i elastyny. W efekcie skóra ulega nawilżeniu i odmłodzeniu oraz zyskuje na jędrności i sprężystości.

 

KWASY I SKŁADNIKI AKTYWNE

 

Swoją skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym kwasom (fiolki złuszczające), które łagodnie złuszczają martwe komórki naskórka
i działają w połączeniu z aktywnymi składnikami nawilżającymi i regenerującymi (fiolki aktywne), wzbogaconymi czynnikami wzrostu normalizującymi proces odnowy naskórka, odbudowującymi równowagę hydrolipidową skóry oraz stymulującymi produkcję kolagenu i elastyny.

Neauvia Restore System nie można porównać do żadnego innego peelingu, ponieważ działa zarówno na powierzchni skóry, jak i w głębokich jej warstwach. Neauvia Restore System jest bardziej delikatny, naturalny i łagodny. Nie tylko złuszcza, ale także regeneruje, zapewniając silny efekt liftingu, aktywując mechanizm regeneracji komórek, zwiększając mikrorzeźbę i poprawiając wygląd skóry.

KWASY 

G – glikolowy

P – pirogronowy

S – salicylowy

M – migdałowy

 SKŁADNIKI AKTYWNE

AC – Skóra trądzikowa

RG – Skóra z oznakami starzenia

HP – Skóra z nadmierną pigmentacją

SN – Skóra wrażliwa

VA – Skóra wymagająca działania przeciwutleniaczy

Już po pierwszym zastosowaniu pacjenci cieszą się bardziej miękką, gładszą i rozświetloną skórą o zdrowym kolorycie i naturalnym blasku. Po kilku cyklach – w zależności od kondycji skóry – użytkownicy osiągają długotrwałe rezultaty dzięki przedłużonemu działaniu kolagenu i stymulacji elastyny, co pozwala uzyskać nawilżoną i odmłodzoną skórę o zwiększonej elastyczności i jędrności.

 

RIGEN — REGENERUJĄCA MASKA DO STOSOWANIU PO ZABIEGU

Neauvia Restore Rigen to profesjonalna maska zwalczająca wszystkie oznaki starzenia, eliminująca drobne zmarszczki, nadająca efekt liftingu i chroniąca komórki przed fotostarzeniem. Unikalna struktura preparatu połączona z aktywnymi składnikami pobudza skórę, skutecznie ją nawilżając oraz poprawiając zarówno jej napięcie, jak i sprężystość.

W skład maski wchodzą peptydy oraz kwas hialuronowy. Zadaniem peptydów jest imitowanie działania czynników wzrostu występujących naturalnie w naszej skórze i dzięki swoim właściwościom regenerującym, przeciwzmarszczkowym, przeciwstarzeniowym i nawilżającym kontrolują metabolizm komórek.

W połączeniu z kolagenem peptydy (oligopeptyd-1-2, polipeptyd 1-3-5-9-11 i tripeptyd miedziowy-3) nadają skórze efekt liftingu i zapobiegają powstawaniu nowych zmarszczek.
Kwas hialuronowy wspomaga z kolei syntezę kolagenu, tworząc ochronną warstwę na powierzchni skóry oraz przyspieszając jej regenerację.

Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

JAK WYGLĄDA ZABIEG Z NEAUVIA RESTORE SYSTEM?

Na podstawie stanu skóry i rodzaju cery pacjenta oraz przy pomocy protokołu lekarz lub kosmetolog dobiera odpowiednie składniki i miesza je ze sobą w celu uzyskania końcowego produktu.  Powstały w ten sposób żel należy rozprowadzić na czystej skórze pacjenta uprzednio odtłuszczając skórę. Rozprowadzoną maskę należy pozostawić do wyschnięcia. Po upływie ok 40 min należy ją usunąć (jest to maska typu peel-off). W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów w odstępie 21 dni.

PROTOKOŁY ZABIEGOWE