PIĘKNO Z NATURY

- NEAUVIA ORGANIC -

 

Coraz częściej oczekiwania pacjentów stomatologicznych dotyczą dwóch obszarów: zdrowotnego i estetycznego. Autorski koncept Neauvia Aesthetic Dental pozwala w kompleksowy i spersonalizowany sposób dostarczyć niezbędną i profesjonalną wiedzę medyczną, biznesową w obszarze medycyny estetycznej.

Co wyróżnia Neauvia Aesthetic Dental?

 • 10-letnie doświadczenie trenerskie
 • Profesjonalna kadra trenerska
 • Własne ośrodki badawcze znajdujące e się w szwajcarskim Lugano, włoskim Brindisi oraz w Mediolanie
 • Materiały naukowe opracowane przez Uniwersytet dermatologiczny w Pawii
 • Consulting marketingowy i sprzedażowy
 • Własny obiekt szkoleniowy
 • Klimatyzowane sale szkoleniowe oraz zabiegowe
 • Cykliczność szkoleń
 • Kameralne grupy szkoleniowe (max. 6 osób)
 • Trójstopniowy system szkoleń:
  – podstawowy
  – średniozaawansowany
  – zaawansowany

 

 

Dlaczego Neauvia Aesthetic Dental?

 • szerokie spektrum produktów
 • spersonalizowana gama produktów dla mężczyzn
 • nagrodzona Perłą Dermatologii Estetycznej 2016 i 2017 mezoterapia Hydro Deluxe
 • innowacyjna technologia produkcji – KONIEC Z KOMPROMISAMI POMIĘDZY BEZPIECZEŃSTWEM A TRWAŁYM EFEKTEM
 • profesjonalna i detaliczna linia cosmeceutyków

TECHNOLOGIA ORGANICZNA W SZEŚCIU KROKACH

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA WYTWARZANIA PRODUKTÓW Z LINII NEAUVIA  JEST PODZIELONA NA SZEŚĆ ETAPÓW:

-01-

Ważenie i mieszanie
składników: kwasu
hialuronowego,
czynnika sieciującego
PEG , hydroksyapatytu

-02-

Optymalizacja
temperatury,
ph oraz
galaretowacenie

-03-

Neutralizacja 

-04-

Napełnianie
strzykawki 

-05-

Sterylizacja
parą 

 

-06-

Kontrola jakości
oraz pakowanie

 

Wsparcie naukowe Neauvia

 

prof. Nicola Zerbinati

Dermatolog, absolwent Uniwersytetu w Pawii, profesor dermatologii i wenerologii Uniwersytetu Insubria (Varese). Jego doświadczenie obejmuje zarówno pracę w szpitalu jak i praktykę prywatną realizowaną we własnej grupie 10 klinik we Włoszech. Członek licznych medycznych stowarzyszeń we Włoszech oraz w Amerykach.

prof. Alberto Calligaro

Pasjonat który poświęcił życie nauce i aktywności akademickiej od ukończenia studiów 1968 roku. Profesor histologii i embriologii na Uniwersytecie w Pawii (1980-2010), Prezydent Szkoły Medycznej do 2007 roku. W minionych latach skupiał swoje badania w obrębie komórek macierzystych i inżynierii tkankowej i organowej.

prof. Alberto Passi

Absolwent Uniwersytetu w Pawii, specjalista w dziedzinie biochemii klinicznej. Profesor Uniwersytetu Insubria, członek licznych stowarzyszeń medycznych we Włoszech
i Stanach Zjednoczonych, edytor wielu czasopism naukowych

 

Trenerzy Neauvia Aesthetic Dental

 

lek. dent. ALEKSANDRA SAMBORSKA
Absolwentka wydziału stomatologicznego oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Lekarz z pasją, zamiłowaniem do zawodu oraz z dwudziestoletnim doświadczeniem. Od siedmiu lat zajmuje się medycyna estetyczną pogłębiając swą wiedzę uczestnicząc w kongresach, kursach, szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Specjalizuje się w nowatorskich technikach nieoperacyjnego liftingu z wykorzystaniem nici (szczególnie nici PDO), w terapiach łączonych z wykorzystaniem nici oraz wypełniaczy, a także łączonej terapii cellulitu z wykorzystaniem fali akustycznej i fali wibracyjnej (fala Storz’a). Interesuje się również chemią i recepturą kosmetyczną.

 

lek.dent. JOANNA GRUBER-MIAZGA
Absolwentka wydziału Lekarsko-Dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzę na co dzień wykorzystuje w swojej pracy w klinice w Malborku. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w gabinetach medycyny estetycznej na terenie Trójmiasta i okolic. Jest trenerem lekarzy stomatologów w zakresie zastosowania kwasu hialuronowego reprezentując firmę Neauvia. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dba
o bardzo dobry kontakt ze swoimi Pacjentami, starając się zawsze tłumaczyć im przyczyny problemu z jakimi się zgłosili oraz zapewnić najwyższy poziom i komfort leczenia.

 

lek.dent. TOMASZ KANOŃCZUK
Lek. Tomasz Konończuk ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest współzałożycielem i dyrektorem medycznym Twojej Kliniki oraz założycielem oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”. Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Jest również ekspertem w zakresie laserowego usuwania tatuaży i laserowego usuwania przebarwień Poznane techniki zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej lek. Konończuk wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.

 

 

Pakiet startowy

 

produkty Neauvia

zestaw kosmeceutyków Neauvia

paszporty dla Pacjetna

zgody na zabieg

certyfikat uczestnictwa w szkoleniu

wpis na stronę Autoryzowanych Klinik www.neauvia.pl

reklamowe torby dla Pacjentów

długopisy

ręcznik

opaski na włosy

fartuch

uczestnictwo w szkoleniu “Jak zarządzać biznesem beauty?”

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Neauvia Aesthetic Dental >>