NASZ ZESPÓŁ

Magdalena Wójcik

Neauvia Poland General Director
ITP Strategic and Financial Consulting Department Director

Piotr Kowalczyk

Z-ca Dyrektora Neauvia Polska

tel. +48 663 500 758
mail: pkowalczyk@neauvia.pl

Jerzy Naszczyniec

Konsultant Sprzedaży Neauvia
Obszar: mazowieckie, podlaskie

tel. +48 605 500 651
mail: naszczyniec@neauvia.pl

Izabela Piećko

Konsultant Sprzedaży Neauvia
Obszar: mazowieckie

tel. +48 697 500 989
mail: piecko@neauvia.pl

kasia

Katarzyna Gawron

Head Makroregionu Południowego

tel. +48 884 030 404
mail:gawron@neauvia.pl

aniakuras

Anna Kuras

Konsultant Sprzedaży Neauvia
Obszar: małopolska, świętokrzyskie

tel. +48 603 633 600
mail: kuras@neauvia.pl

Ireneusz Matuszczak

Head Makroregionu Zachodniego

tel. +48 603 500 321
mail: matuszczak@neauvia.pl

beata

Beata Wróblewska

Konsultant Sprzedaży Neauvia
Obszar: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

tel. +48 603 500 608
mail: wroblewska@neauvia.pl

Adriana Nowak

Konsultant Sprzedaży Neauvia
Obszar: dolnośląskie

tel. +48 607 696 068
mail: anowak@neauvia.pl

Grzegorz Dąbrowski

Konsultant Sprzedaży Neauvia
Obszar: podkarpackie, lubelskie

tel. +48 661 371 500
mail: gdabrowski@neauvia.pl

Monika Kucharska

Business Developer Neauvia

tel. +48 607 336 500
mail: kucharska@neauvia.pl

Maria Bohunova

Asystentka działu Neauvia Poland

tel. +48 663 500 885
mail: bohunova@neauvia.pl

Aneta Orzechowska

PR Manager

tel. +48 605 500 530
mail: orzechowska@itpsa.pl

Monika Hoja

Graphic Designer

Izabela Guzowska

Graphic Designer