NASI TRENERZY

PROF. NICOLA ZERBINATI

Dermatologist, graduated from University of Pavia, Full Professor of dermatology and venereology at University of Insubria, Varese. His experience ranges from hospital consultant to private practice, with his own group of 10 clinics in Italy (Centro Medico Polispecialistico – CMP). Member of several medical societies in Italy and Americas, expert and trainer for various aesthetic medicine procedures. His diverse experience, knowledge and skills constitute him a world-famous specialist in aesthetic medicine.
His favourite Neauvia products is Intense for its universality and efficiency. He is performing every kind of facial and body filler treatment with different techniques working preferably with cannula. Fluent speaking of Italian, English and Spanish


 

DOTT. RICCARDO FORTE

Dott. Riccardo Forte urodził się 30 lipca 1964 r. w Rzymie. Po zdaniu matury w Como rozpoczął studia na wydziale Medycyny i Chirurgii Uniwersytetu w Mediolanie, które ukończył z najwyższymi ocenami. Następnie, na tym samym Uniwersytecie, odbył studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej i Biotechnologii, a od roku 1996 pełni na nich funkcję wykładowcy.

W roku 2000 odbył studia podyplomowe w zakresie „Chirurgii Plastyczno-Estetycznej i Funkcjonalnej” na Uniwersytecie w Pizie, a w roku 2005 otrzymał tytuł „Master in Chirurgia Estetica Morfodinamica” w II Katedrze Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu w Mediolanie.

Obecnie pracuje jako lekarz, chirurg estetyczny w gabinetach w Como, Mediolanie i Chiasso. Od wielu lat występuje na krajowych i zagranicznych kongresach, jest także wykładowcą w Międzynarodowej Szkole Medycyny Estetycznej w Rzymie oraz w Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie.


DR ANDRZEJ IGNACIUK

opis wkrótce


DR DAWID SERAFIN

Dr Dawid Serafin jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Swoją karierę zawodową rozpoczął 9 lat temu w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Przez rok kształcił się i nabierał doświadczenia w zakresie chirurgii plastycznej. W trakcie swojej pracy uczestniczył w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych m. in. w Bostonie, San Francisco, Monachium czy Lizbonie z zakresu ginekologii jak również ginekologii estetycznej. Obecnie pracując w Klinice Ginekologii Estetycznej Gyncentrum w Katowicach jest specjalistą w zakresie laserowej ginekologii estetycznej oraz specjalistą w zakresie wypełnień i rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu kwasów hialuronowych. Dzięki swojemu doświadczeniu w wąskiej dziedzinie ginekologii jaką jest ginekologia estetyczna był ekspertem cytowanym w wielu magazynach, czasopismach i telewizji m. in. Puls medycyny, Focus czy Dzień Dobry TVN.


DR PAWEŁ KUBIK

dr n. med. Paweł Kubik – twórca i właściciel Centrum Medycznego dr Kubik. Ukończył najstarszą i najbardziej prestiżową uczelnię medyczną w Polsce – Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest doktorem nauk medycznych, posiadającym certyfikat Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych. W swojej codziennej pracy zwraca szczególną uwagę na prewencję przeciwstarzeniową przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii oraz na bezoperacyjną korektę kształtu twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego.

Piękno jest jego pasją, a efekty zabiegów – najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę.


DR KATARZYNA GRUDZIEŃ

Specjalistka medycyny rodzinnej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej, członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL ) oraz polskiego i europejskiego Stowarzyszenia Medycyny  przciwstarzeniowej-anti aging ( PSAAM i ESAAM) Absolwentka kierunku  Zarządzania Służba Zdrowia na Politechnice Gliwickiej. Współzałożycielka i Prezes jednego z pierwszych w regionie ośrodków medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej-Liftmed oraz współzałożyciel i kierownik Poradni Lekarza Rodzinnego. Od dwóch lat trener implantacji nici w twarz i ciało. Od roku trener nici stałych Spring Thread i wypełniacza Neauvia.  Swoje 15 letnie doświadczenie wykorzystuje  w swoim Centrum Medycyny Estetycznej Liftmed w Rybniku. Tam stara się przywracać wiarę w młodość i piękność. Stały uczestnik sympozjum krajowych i międzynarodowych. Bez końca stara się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

 


DR ALEKSANDRA SAMBORSKA

Absolwentka wydziału stomatologicznego oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Lekarz z pasją, zamiłowaniem do zawodu oraz z dwudziestoletnim doświadczeniem. Od siedmiu lat zajmuje się medycyna estetyczną pogłębiając swą wiedzę uczestnicząc w kongresach, kursach, szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Specjalizuje się w nowatorskich technikach nieoperacyjnego liftingu z wykorzystaniem nici (szczególnie nici PDO), w terapiach łączonych z wykorzystaniem nici oraz wypełniaczy, a także łączonej terapii cellulitu z wykorzystaniem fali akustycznej i fali wibracyjnej (fala Storz’a). Interesuje się również chemią i receptura kosmetyczną.


DR MICHAŁ ROGOWSKI-TYLMAN

Specjalista dermatolog -wenerolog, wykształcony w Klinice Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi. Uzyskał tam tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej badającej problem fotostarzenia się skóry. Zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych dzieci i dorosłych. Współautor ponad 40 publikacji naukowych. Od ponad 8 lat wykonuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Umiejętności zawodowe zdobywał na certyfikowanych szkoleniach zarówno w Polsce i zagranicą.

Wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego,kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapania, toksyną botulinową, zabiegi z użyciem nici liftingujących. Specjalizuje się także w technologiach laserowych. W pracy zawodowej zajmuje się również konsultowaniem oraz leczeniem powikłań zabiegowych, które prezentuje na wielu konferencjach tematycznych.

Oprócz praktyki lekarskiej prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy na wszystkich poziomach kształcenia. Od 3 lat jest oficjalnym Master Trenerem włoskiej marki Neauvia.

 


 

DR BARTOSZ PAWLIKOWSKI

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od początku drogi zawodowej związany z Kliniką Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej obecnie również Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ceniony i doświadczony ekspert w dziedzinie dermatologii, wenerologii i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w korekcji defektów estetycznych twarzy z wykorzystaniem fototerapii, laseroterapii, wypełniaczy i biostymulatorów tkankowych, botoxu oraz nici armirujących. Umiejętnie planuje zakres zabiegów i wykorzystuje metody łączone dermatologii estetycznej w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pacjenta. Niezbędną w tym zakresie wiedzę rozszerza w wiodących ośrodkach w kraju i za granicą. W związku z codzienną obserwacją i doświadczeniami w postępowaniu po zabiegach medycyny estetycznej umiejętnie prowadzi leczenie pacjentów po nieudanych procedurach medycznych związanych z poprawą wyglądu. Autor licznych publikacji z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.


 

DR DOROTA KOWALCZYK

W 1991 r. uzyskałam Dyplom Lekarza na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Po studiach pracowałam jako anestezjolog, w specjalizującym się w urazach wielonarządowych, Klinicznym Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu, gdzie uzyskałam I stopień specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii.

Od początku mojej pracy, jako lekarz medycyny estetycznej, prowadzę szkolenia praktyczne dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek w Polsce i za granicą. Jestem też wykładowcą oraz prowadzę ćwiczenia z technik iniekcyjnych w zakresie mezoterapii, wypełniaczy i zamykania naczyń na Podyplomowych Studiach Medycyny Estetycznej – studiach dla lekarzy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stale pogłębiam moją wiedzę i doskonalę techniki zabiegowe, bazując na najnowszych osiągnięciach i badaniach prezentowanych na najważniejszych pod względem merytorycznym kongresach międzynarodowych, w których regularnie uczestniczę.

 


 

DR N. MED. MONIKA LELONKIEWICZ

Specjalista dermatolog.

Twórczyni pierwszej w Polsce, – techniki Hydrolift, wykorzystującej nici hialuronowe i unikalnych, nieoperacyjnych metod regeneracji skóry i poprawy wyglądu.

Promotorka naturalnego wyglądu, opartego na mało inwazyjnych i nie zmieniających rysów twarzy  zabiegach french touch. Międzynarodowy trener MasterClass oraz szkoleniowiec w zakresie zaawansowanych technik dermatologii estetycznej: na swoim koncie ma wiele prestiżowych, światowych i krajowych wystąpień na zjazdach i konferencjach, oraz publikacje w czasopismach lekarskich i kosmetologicznych.  Na co dzień  związana z wrocławskim Centrum Dermatologii Zabiegowej i Laserowej Uroda.

 


 

DR MICHAŁ CHALCARZ

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – 2008 r. Staż podyplomowy ukończył w 2009 r. w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim z ZOL im. J. Strusia w Poznaniu. Obecnie jako specjalista chirurgii ogólnej interesuje się szczególnie zagadnieniami związanymi z chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną. Swoje kwalifikacje podwyższa, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, kongresach oraz kursach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Wszystko to po to, aby jak podkreśla realizować swoje marzenia i pomagać odzyskać pewność siebie tym, którzy tego potrzebują. Na co dzień pracuje w swoim gabinecie w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy 


 

DR JOANNA GRUBER-MIAZGA

Absolwentka wydziału Lekarsko-Dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzę na co dzień wykorzystuje w swojej pracy w klinice w Malborku. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w gabinetach medycyny estetycznej na terenie Trójmiasta i okolic. Jest trenerem lekarzy stomatologów w zakresie zastosowania kwasu hialuronowego reprezentując firmę Neauvia. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dba
o bardzo dobry kontakt ze swoimi Pacjentami, starając się zawsze tłumaczyć im przyczyny problemu z jakimi się zgłosili oraz zapewnić najwyższy poziom i komfort leczenia.